Najnowsze strony:

Notariusz Kraków

Jeśli poszukujesz godnego zaufania notariusza w Krakowie to optymalnie trafiłeś. Niniejsza kancelaria notarialna prowadzona jest przez profesjonalnych prawników z ogromnym doświadczeniem, którzy bardzo dobrze się znają na tym co robią i bez wątpienia spiszą dla Ciebie protokół, poświadczenie lub rozwiążą każdy inny problem formalny. Celem zapoznania się z ofertą kancelarii Drozd-Truszkiewicz, zapraszamy do zaglądnięcia na naszą stronę www. Możesz także odwiedzić nasze biuro osobiście przez cały tydzień w godzinach 9-17 przy Ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków. Serdecznie zapraszamy.

www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl | Szczegóły

Adwokat Żywiec

Adwokat Wieńczysław Grzyb prowadzi swoją Kancelarie Adwokacką w centrum Żywca. Zatrudnia najlepszych referentów i prawników z okolicy, dzięki czemu zyskał bardzo dobrą opinie wśród lokalnej społeczności. Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, administracyjnego, karnego, międzynarodowego, itd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej.

www.adwokat-grzyb.pl | Szczegóły

Spółki na sprzedaż

Jako E-spółka - sprawdzony usługodawca, gwarantujemy Państwu szybki i wygodny zakup nowej spółki z o.o. Bogate doświadczenie w branży zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Sprzedawane spółki są nowe, nie prowadzące czynności prawnych, nie są zadłużone czy nie zatrudniają praowników. Forma przekazania spółki jest szybka i wygodna. Wystarczy krótka wizyta w naszym biurze i w ciągu kilku godzin możecie się Państwo cieszyć posiadaniem firmy. Trudnimy się również sprzedażą spółek w karju i za granicą. Duży wachlarz oferowanych przez nas usług pozwoli też Państwu wynająć adres na prowadzenie działalności, wirtualny sekretariat, salę konferencyjną czy biurko na godziny. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

e-spolka.com.pl | Szczegóły

Kancelaria Adwokacka

Nasza Kancelaria Adwokacka obsługuje klientów, będących osobami fizycznymi jak i podmiotami gospodarczymi. Nasi adwokaci udzielą państwu fachowej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, internetowego. Oprócz klasycznej formy udzielania porad prawnych, świadczymy usługi również drogą internetową w formie tzw. konsultacji internetowych czy video konsultacji Udzielamy również darmowych porad prawnych w podstawowym zakresie. Więcej informacji na www.eadwokat.net

www.eadwokat.net | Szczegóły

Adwokat Ostróda

Cel, który stawiamy przed sobą przyjmując sprawy Klientów, to wygranie sprawy i rozwiązanie problemu w sposób przez nich wskazany. Aby to osiągnąć profesjonalnie podchodzimy do swoich obowiązków, zbieramy niezbędne informacje, przygotowujemy dokumentację, wydajemy ekspertyzy prawne. Działamy skutecznie i szybko nie tylko na rzecz przedsiębiorców, ale także osób prywatnych. Fachowa i wykwalifikowana pomoc pozwala osiągać założone cele przy jak najmniejszym wykorzystaniu nakładów finansowych. Prowadzimy sprawy w Olsztynie, Ostródzie a także innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, kim jesteśmy sprawdź naszą stronę internetową.

www.adwokat-pokropinski.pl | Szczegóły

Odszkodowanie w norwegii

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całej Norwegii. Proponujemy darmową pomoc w zdobyciu odszkodowania dla wszystkich Polaków. Cechuje nas fair play, efektywność i zaufanie. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów, więc zapewniamy opłaty tylko i wyłącznie od spraw, które wygraliśmy. Zapewniamy błyskawiczne poczynania, zero opłat i prowizji oraz dodatkowo władającego językiem polskim adwokata. Nasza firma to rutyna, skuteczność jak i również zaspokojenie każdego klienta naszej firmy. Miałeś wypadek w miejscu publicznym na terenie Norwegii? My Ci pomożemy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

odszkodowania.no | Szczegóły