Najnowsze strony:

Atrakcje turystyczne

Serwis ukazujący atrakcje turystyczne z terenu Polski. Na stronach serwisu znajdują się zamki, formacje skalne, wodospady i dziesiątki innych ciekawych miejsc. Dzięki wyszukiwarce atrakcji opartej o Google Maps szybko wyświetlić można atrakcyjne miejsca w swoim regionie. Każdy obiekt jest opisany, oznaczony na mapie i posiada galerię fotografii. Dzięki nam dowiesz się co warto zwiedzić.

www.atrakcje-turystyczne.eu | Szczegóły

Noclegi Wetlina

Bar i tanie noclegi Berdo znajdziesz w sercu Bieszczad, konkretnie Wetlinie. Bogata oferta obejmuje nie tylko przepyszne serwowane jedzenie, ale również noclegi w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy wspaniałym miejscem na miłe spędzenie wolnego czasu wśród pięknych górskich widoków. Jesteśmy przekonani, że to co mamy do zaoferowania to nie pusta reklama, ma to swoją wartość, o czym będą mogli się Państwo przekonać sami nocując u nas oraz korzystając z okazji do zjedzenia dobrego jedzenia i wypicia napojów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji.

www.mojawetlina.pl | Szczegóły

Zabytki Warszawy

Cenionym zabytkiem miasta jest Pałac w Wilanowie. Został on wybudowany dla Jana III Sobieskiego w epoce baroku, stąd w środku przepych dekoracji. Po Sobieskim pałac objął August II Mocny, który urządzał tam liczne biesiady i zabawy. Po śmierci władcy pałac w Wilanowie dużo razy zmieniał właścicieli, którzy zmieniali go według tendencji panujących w danej epoce. Dlatego też w obiekcie tym widoczne są ślady kilku różnych epok jak i stylów z nimi związanych. Poza wymienionymi zabytkami, warto również zwiedzić Łazienki Królewskie wraz z ślicznym parkiem, Pałac na wyspie, jak i budynek sejmu i senatu oraz liczne kościoły.

otowarszawa.pl | Szczegóły