Najnowsze strony:

Profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście

Masz problem ze znalezieniem profesjonalnego biura rachunkowego w Twoim mieście? Nie wiesz komu powierzyć prowadzenie księgowości swojej firmy? Najlepszych fachowców w tej dziedzinie znajdziesz w serwisie www.DoradcyDlaBiznesu.pl Skupia on biura rachunkowe, doradców finansowych, radców prawnych oraz firmy zajmujące się consultingiem biznesowym z całej Polski. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób znajdziesz doradcę, który w efektywny sposób usprawni twój biznes.

www.doradcydlabiznesu.pl | Szczegóły

Biura rachunkowe Poznań

Biura rachunkowe z Poznania oferują różnorodne usługi, nasza propozycja jest kompleksowa. BIURO RACHUNKOWE obsługuje np. dzielnicę Grunwald, pisze skargi do WSA, skargi kasacyjne do NSA, reprezentujemy podatników w trakcie rozpraw. Zajmujemy się kwestiami dotyczącymi podatków na terenie Poznania i nie tylko. Projektujemy umowy i statuty, wewnątrzzakładowe akty prawne. Ułatwiamy wybranie formy prowadzenia działalności, dokonujemy analizy transakcji.

www.kancelariarb.com.pl | Szczegóły

Księgowość Kraków

Koszt księgowości wpływa znacznie na budżet Twojej firmy? Płacisz za każdy dokument, który oddajesz do księgowości? Sprawdź, że takie zasady to przeszłość - oferta firmy BIUK skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy liczą się z kosztami i wiedzą, że fachowość jest warta pieniędzy, ale rozsądnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgowości BIUK z Krakowa!

biuk.pl | Szczegóły

Biuro Rachunkowe Śląsk

Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym profesjonale usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. Oferujemy między innymi takie usługi jak prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, jak i księgi handlowej. Oferujemy pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz wypełnianiu dokumentacji, dotyczącej dotacji z Unii Europejskiej. Nasze biuro współpracuje z firmami, ulokowanymi na terenie całego Śląska. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Zapraszamy do współpracy.

katarzynaporada.pl | Szczegóły

Biuro rachunkowe Poznań Grunwald

Jednymi z szeregu zagadnień, z jakimi muszą zmierzyć się nowopowstałe przedsiębiorstwa, należy m.in. kwestia wyboru formy opodatkowania. Mniejsze firmy mogą wybrać ryczałt albo książkę przychodów i rozchodów. Która z metod zapewni niższy podatek dochodowy? Jeśli masz czas i odpowiednią wiedzę, możesz samodzielnie rozwiązywać tego typu problemy. Ale nawet w takiej sytuacji możesz zapytać specjalistę. Najlepszą odpowiedź udzieli z pewnością licencjonowany doradca podatkowy. Zapraszamy do naszego biura księgowego a także do przeczytania naszej oferty doradztwa podatkowego oraz prowadzenia księgowości dla firm. Dołącz do naszych klientów.

www.pit.poznan.pl | Szczegóły