Najnowsze strony:

Blog o grafice i animacji

Internetowy blog traktujący o grafice i animacji w szerokim tych słów znaczeniu. Codzienna dawka inspiracji i ciekawych artykułów przeplatana krytycznymi komentarzami dotyczącymi rodzimego rynku wydawniczego z branży komputerowej grafiki.

animacjaigrafika.pl | Szczegóły

ZaPałek

Seks, narkotyki, problemy nastolatek - wszystko, o czym może pisać każdy! Typowy blog nastolatki wyróżniający się jedynie ładnym templatem i ciekawym sposobem opisywania wydarzeń z dziecinnego życia autorki.

zapalek.pl | Szczegóły

Przepisy wegetariańskie

Blog o tematyce lifestyle pisany przez studentkę pierwszego roku studiów międzywydziałowych na UAMie. Stąd garść praktycznych informacji o studiach MISH w Poznaniu, historii rodem z uczelni, nowinek o wydarzeniach organizowanych przez MISH UAM i naukowych dylematów. Dodatkowo, w dziale Gastro znaleźć można przepisy wegetariańskie na tani obiad czy ciekawą kolację. Oprócz tego autorka raczy blogosferę znalezionymi w sieci inspirującymi zdjęciami, obrazami i filmami, recenzuje eventy organizowane w Poznaniu i publikuje własne fotograficzne próby.

stylelife.pl | Szczegóły

Rozwój osobisty

Strona koncentruje się na tematyce rozwoju osobistego. Adresowana jest do osób, które chcą zmieniać swoje życie i lubią pracować nad sobą. Zamieszczono tutaj informacje o inteligencji emocjonalnej, pracy nad samooceną i w pełni świadomym, wartościowym życiu. Ponadto znaleźć można tutaj bardzo ciekawe artykuły na temat partnerstwa i wszelkich problemów związanych z byciem w związku. Godne uwagi informacje odnajdą również wszystkie te osoby, które lubią cytaty, ankiety i aktualne informacje dotyczące życia gospodarczego Polski.

www.magnoli.pl | Szczegóły

Poczuj magię gór!

Blog tematyczny, ściśle skoncentrowany na górach (głównie Tatry). To nietypowy górski blog, wszak opiera się na rozbudowanym i w miarę systematycznie aktualizowanym opisie o Tatrach. Wspomniany opis składa się z różnych części, spośród których najbardziej rozbudowany jest opis tatrzańskiej sieci szlaków turystycznych. Poza tym blog posiada dużo zdjęć - rozmaite tatrzańskie krajobrazy, które uwieczniane o różnych porach dnia (w tym ciekawa wieczorna sceneria) powinny pozwolić na pokazanie gór z interesującej perspektywy.

kamiltatry.wordpress.com | Szczegóły

Atramenty i tonery Pleszew

Firma ELPRO-Bis od lat specjalizuje się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do drukarek. W naszej ofercie znajdują się nowe zastępcze tonery, chipy do bębnów, refabrykowane cartridge, zestawy do uzupełnień drukarek laserowych, oraz inne akcesoria. Nasze produkty będą pasować do urządzeń wielofunkcyjnych najchętniej kupowanych w Polsce: EPSON, LEXMARK, Hewlett-Packard, SASMUNG, Kyocera. Firma ELPRO-Bis specjalizuje się w dystrybucji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych już 20 lat. Nasi technicy doradzają Klientowi w zakresie doboru urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki. W zależności od planowanej miesięcznej ilości wydrukowanych stron dobieramy odpowiednie urządzenie drukujące, tak aby koszty eksploatacji.

www.taniedrukowanie.kalisz.pl | Szczegóły

Poradnik remontowy

Poradnik remontowo budowlany posiada dużą bazę wiedzy z zakresu budowy i remontu. Nasza strona jest na co dzień prowadzona przez doświadczonych budowlańców. W artykułach które piszemy chcielibyśmy przekazać naszym czytelnikom naszą wiedzę z zakresu budowy i remontu. Odwiedzając nasz blog z pewnością państwo nie pożałują.

poradybudowlane.waw.pl | Szczegóły