Najnowsze strony:

Odśnieżanie Gdańsk

Zajmujemy się usuwaniem śniegu z dużych powierzchni dachów, ściągamy nawisy śnieżne, sople lodu. Usuniemy śnieg z każdego rodzaju dachu, posiadamy sprzęt niezbędny do prac na wysokościach, mamy wszelkie uprawnienia i szkolenia potrzebne do prac na wysokościch. tnie doświadczenie nauczyło nas sprawnego działania i dobrej organizacji pracy. Naszą pracę wykonujemy zawsze dokładnie, przestrzegając przepisów bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac na stronie.

odsniezanie.gdansk.dachow.pl | Szczegóły

Pokrycia dachowe

Przedstawiamy unikalne miejsce w internecie, w którym dowiesz się wszystkiego na temat dachu. Tutaj wypowiesz się na forum, zapytasz doświadczonego dekarza o radę, możesz również dodać swoje ogłoszenie. Nasz portal daje również możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach artykułów dekarskich, materiałów na dach. Kupisz tu materiały dekarskie do wymiany dachu, pokrycia dachowego. U nas znajdziesz doświadczonych dekarzy, firmy, opinie. Polecamy nasz portal wszystkim zainteresowanym.

supro.pl | Szczegóły

Bramy garażowe, wjazdowe, przemysłowe, serwis bram

Mamy przyjemność 0ferować bramy garażowe Novoferm, Normstahl i Nice w Krakowie i okolicach. Serwis bram oraz automatyka do bram garażowych i przemysłowych to nasze mocne strony. Nie sa nam obce również bramy segmentowe, uchylne i rolowane.

www.renovia.pl | Szczegóły

Producent pokryć dachowych

Planowana wymiana dachu? Szeroki asortyment Gerard Roofing Systems obejmuje rozmaitego typu pokrycia dachowe. Podstawą asortymentu jest blacha na dach wyprodukowana z lekkiej i wytrzymałej ocynkowanej stali. Niekwestionowanym bestsellerem jest efektowna, mieniąca się w świetle blachodachówka z posypką. W asortymencie również ekologiczny gont drewniany czy nieobciążające konstrukcji budynku gonty stalowe.

www.gerardroofs.pl | Szczegóły

Hale stalowe

Witam wszystkich zainteresowanych. Chciałbym przedstawić firmę budowlaną specjalizującą się w budowie hal stalowych Jesteśmy liderem w zakresie przemysłowych konstrukcji stalowych i kompletnie zaufanym zakładem godna polecenia a wszelkie stawiane hale magazynowe mają długoletnia gwarancję. Każdy klient traktowany jest indywidualnie a nasze hale stalowe sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. W naszej szerokiej ofercie budowlanej znajdą Państwo również ofertę dotyczącą kruszenia gruzu, usług budowlanych i remontowych. Prace wykonujemy na terenie całego Kraju i Europy.

www.nowakgroup.pl | Szczegóły

Rems

Każda a jedna osoba która pracuje w sektorze budowlanym lub też w przemyśle świetnie zna firmę Proma i kupuje narzędzia Rems. Instytucja ta produkuje najróżniejsze narzędzia i maszyny dla różnych gałęzi przemysłu. W jej katalogach możemy znaleźć między innymi zamrażarki do rur i wiele pozostałych. Doświadczone osoby niezwykle chętnie korzystają z maszyn oraz urządzeń produkowanych przez nią oraz zaliczają je do jednych z najlepszych i niezwykle wytrzymałych na rynku. Dodatkowo wielu z nich twierdzi, że zaginarka tej firmy nie ma sobie równych. Dekarze świetnie wiedzą, że zgrzewarka do blachy to urządzenie, które jest im bezwzględnie niezbędne w codziennej pracy. Bez niego nie mogą nic zdziałać. Każdy a jeden ekspert musi świetnie wiedzieć, co jest mu obecnie niezbędne do pracy. maszyny firmy Rothenberger należą do niezastąpionych. Starczy przeglądnąć oferty sklepów z elektronarzędziami.

www.megamaszyny.com.pl | Szczegóły

Tunele foliowe

Nasza firma to uznana marka na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Zachęcamy do skorzystania z produków firmy Migabau. Nasze tunele foliowe cieszą się uznaniem wszystkich klientów, którzy z Nami współpracowali. Jesteśmy profesjonalistami pod każdym względem. Wykwalifikowana pracownicza kadra zapewni wszystkim najlepszą obsługę, a co najistotniejsze najlepsze tunele. Wszystkie dane dotyczące działalności znaleźć można w sieci na Naszej firmowej witrynie internetowej, na którą zapraszam Państwa już teraz.

www.migabau.pl | Szczegóły

Budowa domów - Warszawa

Budową domów, nasza firma budowlana trudni się z powodzeniem od wielu lat. Budujemy domy jednorodzinne oraz większe budynki mieszkalne, biurowe, usługowe czy też obiekty przemysłowe. Domy jednorodzinne wznosimy w technologiach tradycyjnych na działkach należących do inwestorów. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych jak i firm. Głównym obszarem na którym stawiamy budynki jest Warszawa i miejscowości ościenne. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalną, solidną i terminową realizację budów.

www.fphu-kos.pl | Szczegóły

Mieszkania od dewelopera Szczecin

Strona prezentuje najnowszą naszą inwestycję mieszkaniową w Szczecinie - Płoniach przy ulicy Abrahama. Wszystkie mieszkania w tej inwestycji spełniają warunki uczestnictwa w rządowym programie Rodzina na Swoimpod względem zachowania mniejszej niż dopuszczalna ceny metra kwadratowego powierzchni jak i samej powierzchni. Ciekawe położenie inwestycji, łatwa komunikacja z centrum Szczecina oraz gwarancja jakości wykonania czyni tą inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną. W ramach budynku znajduję się mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe, mieszkania przekazujemy w stanie deweloperskim - termin realizacji inwestycji wrzesień 2013.

totus.szczecin.pl | Szczegóły

Prysznic bezpieczeństwa

W centrach naukowych w których jest wiele różnego rodzaju laboratoriów jest dużo nowoczesnych sprzętów. Jednym z nich jest na przykład oczomyjka czy prysznic bezpieczeństwa. Są to urządzenia, których zadaniem jest ochrona pracowników przed skutkami na przykład oparzenia substancjami chemicznymi, w wypadku gdyby doszło do tego podczas pracy. Osoby, pracujące w laboratorium powinny czuć się więc chronione przed takimi sytuacjami, ale mimo to podczas pracy powinny zachowywać szczególną ostrożność i zawsze zachowywać się zgodnie z panującymi regułami i zasadami pracy w laboratorium.

www.polflex.pl | Szczegóły

1  2