Najnowsze strony:

Najlepsze podłogi Bydgoszcz!

Budujesz dom? Jeśli tak to zapewne wiesz, że nieodzownym jego elementem są okna, podłogi Bydgoszcz i drzwi zewnętrzne Bydgoszcz. Bez nich w domu byłyby przeciągi. Tylko gdzie znaleźć takie by odpowiadały Twoim wymaganiom, a przy tym były dobrej jakości? Teraz to już nie będzie problemem, znajdziesz to wszystko w jednym miejscu i to nie dobrej, a najlepszej jakości w Firmie Tessa! Mamy tak szeroką ofertę, że nie będziesz wiedział na co się zdecydować! Jakie drzwi zewnętrzne Bydgoszcz, jakie okna; PCV czy może okna drewniane Bydgoszcz, podłogi firmy Karelia, Balterio, Quickstep, a może Witex?. T

www.tessa.com.pl | Szczegóły

Termowizja

Mimo, że w sytuacji kupienia nowych budynków, gwarancja na wady zatajone to przeważnie kilka lat, pokazanie istnienia błędów wykonawczych jest niesłychanie mozolne. W tym miejscu z pomocą przychodzi termowizja. Termoanaliza bezbłędnie a także niepodważalnie wyznaczy tereny dowodzące błędy cieplne, dystrykty źle ocieplone bądź nawet nigdy nieogrzane. W związku z tym polecamy gorąco ofertę naszej firmy. Skontaktuj się z nami.

www.hendson.pl | Szczegóły

Bacho - drzwi wewnętrzne

Bacho jest producentem drzw drewniancyh, wewnętrznych, wykonywanych w stu procentach z drzewa, dębu oraz sosny. Materaiał na drzwi jest starannie dobierany, suszony a następnie klejony warstwowo. Firma stawia klienta na pierwszym miejscu, dlatego też jego zadowolenie jest priorytetem.

www.bacho.org | Szczegóły

Rynny, Parapety - Limanowa, Myślenice

Działamy głównie na terenie powiatu Limanowskiego oraz okolic. Dojeżdżamy do klienta oraz świadczymy doradztwo w zakresie wyboru najlepszych materiałów. Zajmujemy się produkcją jak i montażem parapetów, rynien, haków oraz śniegołapów. Wykonujemy wszelakie obróbki blacharskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.parapety-nadkanski.pl | Szczegóły