Najnowsze strony:

Kuchnia Molekularna - thefood.pl

Firma thefood.pl zajmuję się w profesjonalny sposób kuchnia molekularną! tworzymy z tej dziedziny sztukę która zamieniamy show podczas którego używamy ciekłego azotu, przeprowadzamy proces sferyfikacji. Pokazy, szkolenia oraz warsztaty kuchni molekularnej skierowane są przede wszystkim do firm eventowych dla których nasz produkt poszerza ich portfolio i pozwala trafić do większej liczby klientów. Kuchnia molekularna to nasza pasja którą staramy się zarażać wszystkich w około! Zapraszamy do wspólnego gotowania!

thefood.pl | Szczegóły

Foto torty Kraków

Potrzebujesz idealnego tortu na urodziny dla bliskiej Tobie osoby? A może po prostu masz ochotę na wspaniałe ciasta i pyszną kawę? Jeżeli tak to bez wątpienia powinieneś odwiedzić cukiernię krakowskie wypieki. Jest to bardzo ważny punkt na mapie krakowa dla wszystkich, którzy uwielbiają łakoci. Cukiernia Krakowskie Wypieki działa już od 3 lat i przez cały ten czas pozyskała bardzo dużo usytysfakcjonowanych klientów. Nasi pracownicy to prawdziwi geniusze w swoich fachu, którzy usatysfakcjonują każde, nawet ogromnie wymagające podniebienie.

www.krakowskie-wypieki.pl | Szczegóły

Restauracja Kraków

Restauracja Starka w Krakowie to punkt, w którym możesz bez nerwów zjeść pyszny posiłek, odpocząć i skosztować dobrego trunku. Mamy w posiadaniu dwie klimatyzowane sale w pięknym odcieniu czerwonym z prawdziwymi reprodukcjami pochodzącego z Berlina grafika i ilustratora Henricha Zille. W naszej restauracji będziesz się czuł swobodnie. Chcemy byś traktował nasz lokal jako miejsce do którego cały czas chce się wracać, dla tego każdego klienta uważamy jak znajomego. Przybądź do nas i sam się przekonaj dlaczego Restauracja Starka jest tak często wybieraną lokalizacją przez innych.

starka-restauracja.pl | Szczegóły

Restauracja Katowice

Restauracja Cityrock w Katowicach zaprasza na przepyszne dania kuchni amerykańskiej, włoskiej i francuskiej. Usługa jedzenie na telefon umożliwia dostawę posiłków do miejsc zamieszkania. Szybka i punktualna dostawa pizzy zadowoli każdego. Nasza pizza jest zawsze ciepła! Nie czekaj, zawitaj do Cityrock! W naszym menu znajdziesz m.in. takie dania jak pizza, zapiekanki, dania z wołowiny, wieprzowiny i drobiu, desery, lody, napoje bezalkoholowe i alkoolowe, spaghetti, sałatki i różnego rodzaju przekąski.

cityrock.pl | Szczegóły