Najnowsze strony:

Oferty hoteli

Relaksować się można niemal wszędzie. Nie wszędzie jednak można wypocząć należycie. Można wyjechać za granicę, do tropikalnych krajów i smażyć się całymi dniami na rozgrzanym do czerwoności plażowym piasku. Można też zostać w naszym ślicznym kraju i nie narażać się na szok termiczny. Wypad w polskie góry lub nad morze, to jest coś w sam raz dla każdego Polaka. Wiele ciekawych i nie znanych jeszcze miejsc na wakacje w górach i nad morzem znajdziesz w naszym serwisie.

nocuje.net | Szczegóły

Hotel Poznań Amaryllis

Hotel Poznań Amaryllis wykończenie hotelu jest w stylu nowoczesnym natomiast meble dobrane w stylu klasycznym są eleganckie i ponadczasowe. Hotel umiejscowiony jest przy trasie 92 równoległej do autostrady A2 łączącej poznań z warszawą. Bliska lokalizacja Poznania pozwala na łatwe dotarcie na starówkę, targi poznańskie czy lotnisko. Każdy pokój jest wyposażony w TV LCD, minibar i sejf elektroniczny. Hotel objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu WIFI. Staw z Jesiotrami to kolejna uciecha jaką można wykorzystać aby umilić sobie pobyt w Hotelu Poznań Amaryllis. Złowione ryby od razu można przekazać w ręce doświadczonych kucharzy i przyrządzić według życzenia.

www.hotel-amaryllis.com.pl | Szczegóły

Imprezy okolicznościowe Stargard Szczeciński

Zorganizujcie wesele, którego ani Wy ani wasi znajomi nie zapomną przez wiele lat! Hotel Fenix w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie urządza wspaniałe wesela opatrzone pięknem sali balowej, wygodnych apartamentów oraz widokiem jeziora. Nie musicie już zamartwiać się zorganizowaniem swojego wesela, obsługa hotelu Fenix przygotuje wszystko za Was, Wy będziecie wyłącznie doglądać czy wszytko się Wam podoba. Hotel Fenix urządza wesela już od lat, każde z nich to niezapomniane przeżycie i doskonała zabawa dla wszystkich uczestników. Zapraszamy.

www.fenix-hotel.pl | Szczegóły

Hotel Płock

Wspaniały hotel w centrum Płocka zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą zobaczyć jak wspaniałe atrakcje przygotował dla nich właściciel obiektu oraz personel. Serdecznie zapraszam do wejścia na stronę internetową obiektu już teraz. Znajdziesz na niej mnóstwo ciekawych informacji nie tylko o hotelu Willa Adriana ale również o niesamowitych zabytkach i miejsc wartych odwiedzenia. Hotel Willa Adriana przyciąga do siebie wiele osób z całej Polski, dzięki czemu możesz liczyć na wspaniałe znajomości. Zachęcam Cię jeszcze raz do odwiedzenia hotelu Willa Adriana w Płocku.

www.willaadriana.pl | Szczegóły

Hotel Bielsko

Zapraszamy serdecznie, wszystkich tych, którzy lubią dobrze i komfortowo wypocząć nie wydając jednocześnie góry pieniędzy na pokój hotelowy. W naszym hotelu, na naszych gości, czekają pokoje z w pełni wyposażonymi łazienkami, telewizor, telefon oraz bezprzewodowy internet WiFi. Dla każdego gościa możliwość korzystania z bezpłatnej siłowni oraz darmowy parking.

www.widok-centrum.pl | Szczegóły