Najnowsze strony:

Nowe mieszkania Kraków

Z naszą pomocą dokonasz najbardziej dochodowego zakupu a także spełnisz marzenia swojej rodziny. W dziale Aktualności podajemy najnowsze dane odnośnie bieżących inwestycji i trendów w branży nieruchomości.

www.nowemieszkaniakrakow.apartamenty.pl | Szczegóły

Jak napisać - poradnik

Internetowy poradnik dotyczący pisania różnych pism, tekstów, przemówień pogrupowanych w działy tematyczne (m.in. praca, studia, szkoła, korespondencja, życie społeczne, pisarstwo). Znajdziesz tutaj wskazówki jak należy je pisać, a także wzory i przykłady gotowych tekstów. Dostęp online, w pełni bezpłatny.

www.jaknapisac.com | Szczegóły

Sale konferencyjne Rzeszów

Szkolenia oraz konferencje podnoszą prestiż przedsiębiorstwa, dopomagają budować wizerunek firmy, jako partnera elastycznego i zainteresowanego postępem zarówno przedsiębiorstw jak też poszczególnych pracowników.

www.rzeszow.salekonferencyjne.pl | Szczegóły

Loteria wizowa

Loteria wizowa DV działa w ramach rządowego programu USA „Wizy dla Imigrantów Różnych Narodowości”. Zwycięzca loterii otrzymuje wizę imigracyjną Zielona karta, która daje prawo legalnego pobytu w USA a także prawo podjęcia legalnej pracy i edukacji. Loteria wizowa organizowana jest każdego roku. Do rozlosowania jest pięćdziesiąt tysięcy wiz imigracyjnych zielona karta. Udział w loterii może wziąć każdy, kto spełnia określone warunki. Warunki uczesnictwa oraz inne przydatne informacje na temat loterii znajdują się na stronie www.loteria-wizowa.net Otrzymanie wizy do Stanów Zjednoczonych z roku na rok staje się coraz trudniejsze. Loteria wizowa DV to najłatwiejsza, a dla wielu osób jedyna szansa na otrzymanie wizy do USA.

www.loteria-wizowa.net | Szczegóły