Najnowsze strony:

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nasza wypożyczalnia samochodów Miaformance dysponuje zróżnicowaną ofertą w wynajmie aut zarówno osobowych a także dostawczych. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z naszą zróżnicowaną flotą bardzo wielu marek pojazdów. Cechuje nas bogate doświadczenie naszej firmy, fachowość w sprostaniu wymogom Klienta. Wynikiem takich działań doceniło nas bardzo dużo usatysfakcjonowanych Klientów. Odwiedź nas w naszej placówce przy ul. Połczyńskiej 114 w Warszawie.

miaformance.pl | Szczegóły

Puby Kraków

Cztery Pokoje Art. Cafe to przytulne miejsce o jedynym w swoim rodzaju uroku. Jeżeli poszukujesz przyjemnej knajpy, pubu albo imprezy w Krakowie to wspaniale trafiłeś. Kawiarnie w Krakowie zajmują ogromną część rynku, ale w naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroką gamę kaw, herbat, piw, napojów alkoholowych i przekąsek, które zadowolą najbardziej wybredną osobę. Lokal Cztery Pokoje to także bardzo duża ilość koncertów i wydarzenia kulturalne. Naszą specjalnością jest muzyka lat osiemdziesiątych, muzyka jazzowa, muzyka bluesowa, rock. Przyjdź do nas! Rozsiądź się wygodnie na fotelu i fajnie spędź czas ze znajomymi.

cztery-pokoje.com | Szczegóły

Grand Master

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane zakupem profesjonalnych elektronarzędzi oraz innego sprzętu ręcznego czy pneumatycznego do zapoznania się z ofertą firmy Grand Master. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór najlepszych narzędzi dostosowanych do Państwa potrzeb. W najbardziej przystępnych cenach mogą Państwo u nas znaleźć narzędzia takie jak spawarki, młotowiertarki czy wiertarki, a także akcesoria do wymienionych elektronarzędzi. Zapraszamy!

www.grand-master.pl | Szczegóły

Pokazy akrobatyczne Delfina i Bartek

Nie zawsze firmy organizujące spotkania firmowe dla swoich pracowników mają pomysł na to jak owe spotkanie powinno wyglądać. Bardzo często decydują się na gotowe atrakcje. Najpopularniejsze to pokazy akrobatyczne na imprezach firmowych - w wykonaniu finalistów Mam Talent. Jeżeli zatem potrzebujesz kogoś kto dostarczy wyjątkowe atrakcje - Delfina i Bartek to najlepszy wybór! Delfina i Bartek - finaliści Mam Talent - dobry wybór na imprezę firmową. Jeżeli chcesz mieć pokaz jakiego nie ma nikt - wybierz właśnie ich!

www.delfinaibartek.com.pl | Szczegóły

Flipsy kukurydziane

Chrupki kukurydziane to idealny pomysł na szybką i zdrową przekąskę a do tego bardzo smaczną. Produkowane Flipsy nie zawierają glutenu, ponadto pałeczki kukurydziane mają bardzo niska zawartość tłuszczu. Dla smakoszy przygotowaliśmy zestaw różnorodnych smaków. Wśród nich znajdują się między innymi flipsy czekoladowe, truskawkowe, toffi, orzechowe czy kokosowe. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę Królika Flipsa!

www.flips.net.pl | Szczegóły

Imprezy integracyjne organizacja

Impreza firmowa to najlepszy moment na to aby twoi pracownicy zaczęli tworzyć zgrany kolektyw. Wiele badań pokazuje, że udana impreza firmowa zwiększa zadowolenie pracowników oraz sprawia, że grupowe projekty realizowane są sprawniej i dokładniej. Zaufaj więc specjalistom w organizacji takich imprez i ciesz się odmienioną ekipą.

bccross.pl | Szczegóły

Zwiedzanie Poznania przewodnik

Przewodnik Królewski to nietypowa i oryginalna oferta dla osób odwiedzających Wielkopolskę. Oferujemy wycieczki wyróżniające się pod względem atrakcyjności - specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy w życie pakiety, które spełnią wymagania każdego turysty. Proponujemy Państwu między innymi trasy dla szkół, rodzin, biznesmenów i zakochanych. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy odpowiednie atrakcje ciekawe dla wszystkich uczestników. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę poznając zakątki Poznania i innych miejsc Wielkopolski! Działamy z entuzjazmem, zapałem i mamy ogromne doświadczenie. Zapraszamy na portal Przewodnika Królewskiego, gdzie poznają Państwo całą naszą ofertę.

www.przewodnik-krolewski.pl | Szczegóły