Najnowsze strony:

Serwis komputerowy Toruń

Serwis komputerowy Bitkom oproponuje swoje usługi w zakresie opieki informatycznej dla małych i średnich firm szukających stałego i profesjonalnego wsparcia informatycznego. Podpisanie stałej umowy serwisowej zapewnia stały dostęp do wiedzy i zasobów zapewniający sprawne funkcjonowanie struktury teleinformatycznej w przedsiębiorstwie. Usługi obejmują opiekę nad komputerami, serwerami, siecią komputerową oraz oprogramowaniem, Oferujemy także wsparcie i pomoc w bierzącej obsłudze komputerów oraz programów. Zapewniamy szybki czas reakcji.

www.bitkom.net.pl | Szczegóły

Materiały eksploatacyjne

Nasza firma istnieje od 2006 roku, zajmujemy się regeneracją tuszy i tonerów do drukarek oraz naprawą laptopów i urządzeń biurowych. Nasz sklep mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 14A. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą - otwarcie punktu przyjęć zamówień - wysokie prowizje.

www.printmarkt.pl | Szczegóły

Naprawa komputerów Poznań

FreshPC to serwis zajmujący się naprawą telefonów oraz komputerów oraz zgrywaniem kaset VHS do postaci cyfrowej. Naszym Klientom oferujemy także specjalistyczne doradztwo w obszarze kupna odpowiedniego sprzętu - zarówno telefonicznego, jak i komputerowego. Gwarantujemy Państwu najlepszą jakość usług, terminowość w wykonaniu zlecenia, doświadczenie i przejrzystość (do wszystkich zleceń wypełniamy raport z wykonanych napraw). Posiadamy także skup telefonów komórkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług na stronie internetowej FreshPC.

www.freshpc.pl | Szczegóły