Najnowsze strony:

Liczby zespolone zadania i przykłady

Liczby zespolone pojawiają się najczęściej w zadaniach z algebry liniowej, dlatego sprawiają wiele problemów studentom kierunków technicznych i nie tylko. Dla wielu sam fakt, że istnieje pierwiastek z liczby ujemnej może wydawać się conajmniej dziwny... W serwisie OrzelzMatmy.pl każdy student, dla którego liczby zespolone to czarna magia nauczy się rozwiązywać zadania, które najczęściej pojawiają się na kolokwiach. Potęgowanie liczb zespolonych przy użyciu wzoru de Moivre'a i postaci trygonometrycznej stanie się dla każdego banalnie proste, po obejrzeniu filmów z omówieniem krok po kroku wielu przykładów i rozwiązań zadań. Metody rozwiązywania równań zespolonych, a w szczególności równania kwadratowego z deltą mniejszą od zera są tak samo łatwe do nauczenia, jak mnożenie czy dzielenie liczb zespolonch. Zapraszam każdego kto che się nauczyć liczb zespolonych szybko i bezboleśnie.

orzelzmatmy.pl | Szczegóły

Angielski dla firm Wrocław

Oferta English Language Courses z Wrocławia przeznaczona jest dla słuchaczy, którzy język angielski planują wykorzystywać do różnych działań. Kursy angielskiego ogólne przygotowują uczestników do używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Nauka na kursach branżowych, daje możliwość na naukę języka angielskiego pod kątem pracy zawodowej w której słuchacz funkcjonuje. Dostępne są też kursy angielskiego biznesowe.

www.elc4u.pl | Szczegóły

Kursy zawodowe i Szkolenia

Strona na której znajduje się bogata oferta kursów zawodowych i szkoleń BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy. Strona kierowana jest głównie do osób mieszkających w województwie łódzkim, zwłaszcza mieszkańców Wielunia, jednak istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń dużych grup z terenów całej Polski. Szczegółowy spis wszystkich kursów zawodowych znajdziecie po bezpośrednich odwiedzinach strony.

www.kursy-wielun.pl | Szczegóły

Praca Magisterska - poradnik

Darmowy, internetowy poradnik dotyczący pisania prac magisterskich (znajduje również zastosowanie w przypadku prac licencjackich i doktorskich). Dowiesz się dzięki niemu jak przygotować pracę magisterską, jakie wymogi musi spełniać, z jakich elementów się składa i jak powinny one wyglądać, a także znajdziesz wskazówki dotyczące obrony. Dostęp online, w pełni bezpłatny.

www.pracamagisterska.net | Szczegóły

Planetarium przenośne

Mobilne planetarium Jupiter będzie wspaniałą podróżą w świat astronomii, atrakcyjną zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży, a także dorosłych. Ta innowacyjna forma nauki to świetne połączenie rozrywki z ciekawą, nowoczesną formą poznawania świata. Podczas pokazu dowiedzieć się można jak powstał wszechświat, układ słoneczny, galaktyki, a nawet zobaczyć jak poruszają się planety. Dodatkową atrakcją jest miejsce, w którym odbywają się projekcje. Jest to specjalna kopuła w kształcie kuli, dzięki której oglądający mają wrażenie, że znajdują się w samym środku przestrzeni kosmicznej. Podczas każdego pokazu lektor omawia zagadnienia z dziedzin przyrody, fizyki oraz astronomii.

planetarium-jupiter.pl | Szczegóły

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego

El Puerto to nowoczesna szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Organizuje wyjątkowe kursy hiszpańskiego dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania czy wiek. W El Puerto zajęcia są prowadzone w małych grupach, tak aby zachować najwyższą jakość. A wszystko to przy utrzymaniu korzystnych cen. Najlepsi lektorzy, fajna atmosfera i komfort nauki - to wszystko odnajdziesz w szkole języka hiszpańskiego El Puerto.

www.elpuerto.pl | Szczegóły

Szkoła Językowa Akcent

Szkoła Języków Obcych Akcent organizuje nowatorskie i skuteczne kursy językowe dla osób na różnych poziomach znajomości danego języka. Na rynku usług językowych działamy od ponad 25 lat i stale zabiegamy o jaknajlepszy poziom świadczonych usług. Polecamy głównie: kursy językowe Poznań. Dowodem naszej solidności są wysokie lokaty naszej szkoły zdobywane cyklicznie w prestiżowym rankingu Newsweeka. Z nami szybko oraz w komfortowych warunkach nauczysz się dowolnego języka. Cechą, która nas wyróżnia jest sprawdzona kadra wykwalifikowanych lektorów - native speakerów między innymi z Irlandii, Szkocji, Anglii czy też Niemiec. Ogromny nacisk kładziemy na ciągły rozwój naszych pracowników, przez co są oni w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

www.akcent-poznan.com.pl | Szczegóły