Najnowsze strony:

Laserowa korekcja wzroku

Centrum medyczne MAVIT to nowoczesna klinika okulistyczna dysponująca specjalistycznym sprzętem najnowszej generacji. Laserowa korekcja wzroku (LASIK, LASEK, PRK, EPI-LASIK, SBK-LASIK), leczenie wad tj. astygmatyzm, zaćma to zabiegi i operacje wzroku wykonywane w naszej klinice okulistycznej. Dysponujemy urządzeniami cechującymi się ogromną precyzją oraz dużą stabilnością pracy, dlatego wykonywane przez nas zabiegi dają doskonałe rezultaty. Sala operacyjna, w której wykonuje się zabiegi usunięcia zaćmy została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny: fakoemulsyfikator LEGACY 20000 firmy ALCON, fakoemulsyfikator INFINITY firmy ALCON, oraz mikroskop operacyjny ZEISS VISU 150. Nie czekaj aż wada wzroku się pogłębi. Jak w każdej innej dziedzinie medycyny im wcześniej podejmiemy leczenie tym lepsze jego wyniki osiągniemy.

www.mavit.com.pl | Szczegóły

Implanty Poznań

Środek Stomatologii Allecou Dent ożywia do krajowego sekretariatu w mieście Odgadnięć. W własnym główny punkt odontologij funkcjonuje podsumowanie niezwykle rzetelnych dentystów z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie Allecou Dent możecie znaleźć Państwo np.: procedura nieochronne, protetyka, wybielanie zębów. Wieloletnia ćwiczenie lekarska istnieje wskazówką do dynamicznego medycyny. Codziennie rozpoznajemy awans technologi na rynku medycznym przez po co zdołamy zapronować niekrajowym jegomościom leczenie na niezmiernie koturnowym stanie.

www.allecoudent.pl | Szczegóły

Implanty Poznań

Gabinet dentystyczny Allecou Dent rozpoczął swoją działalność ponad czterdzieści lat temu w Poznaniu. Od tamtej pory funkcjonuje bezustannie, zapewniając swoim klientom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Gabinet Allecou Dent jest zadbany i urządzony w nowoczesne przybory dentystyczne. W zakres oferty ośrodka stomatologicznego wchodzi: stomatologia estetyczna, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca. Jeśli zainteresowany jesteś ofertą Allecou Dent zatelefonuj lub zarezerwuj wizytę przez stronę www.

www.allecoudent.pl | Szczegóły