Top 10 najczęściej odwiedzane strony

Blog o grafice i animacji

Internetowy blog traktujący o grafice i animacji w szerokim tych słów znaczeniu. Codzienna dawka inspiracji i ciekawych artykułów przeplatana krytycznymi komentarzami dotyczącymi rodzimego rynku wydawniczego z branży komputerowej grafiki.

animacjaigrafika.pl | Szczegóły

Świat motion design i VFX

Motionfreaks.pl jest pierwszym krajowym serwisem traktujšcym o sztuce motion design oraz visual effects, a także animacji oraz filmowaniu. Codzienna dawka nowinek ze œświata filmu animowanego, kina offowego oraz efektów specjalnych, nowe dodatki, wideo tutoriale, skrypty, a także kłótnie o nowośœciach, porady praktyczne, obsługa programów Adobe. Dzięki serwisowemu forum i możliwoœci komentowania każdy użytkownik może skomentować dany tekst, poinformować nas o nowościach, najlepszych animacjach czy nowych dodatkach oraz aktualizacjach technik.

motionfreaks.pl | Szczegóły

Codzienna dawka inspirujących filmów

25fps.pl to regularna porcja inspiracji, również ciekawych konkursowych dzieł. Doskonałe animacje, virale, reele i animowane teledyski które budzą zainteresowanie. Ważne jest to że animacje i filmy dodawane są niezależnie od tego jakiej techniki użyto i niezależnie od źródła pochodzenia - wszystko co Was interesuje może albo nawet powinno się znaleŸć na naszej stronie. Każdy może dodać własne inspiracje i podzielić się nimi na Pingerze i w innych portalach społecznoœściowych z których korzystasz, a także własnych blogach i stronach dzieląc się swoimi inspiracjami.

25fps.pl | Szczegóły

Securex

Na stronie internetowej, która jest dostępna pod adresem http://www.wsiecimonitoringu.pl/, znajdą Państwo szereg produktów, które służą do zabezpieczenia budynku przed nieautoryzowanym dostępem. Oferujemy m.in. kamery przemysłowe, monitoring CCTV, kamery IP i systemy kontroli dostępu. Posiadamy także urządzenia do ewidencjonowania czasu pracy. Poza samym sprzętem zajmujemy się także instalacją wszystkich wymienionych wyżej urządzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

www.wsiecimonitoringu.pl | Szczegóły

ZaPałek

Seks, narkotyki, problemy nastolatek - wszystko, o czym może pisać każdy! Typowy blog nastolatki wyróżniający się jedynie ładnym templatem i ciekawym sposobem opisywania wydarzeń z dziecinnego życia autorki.

zapalek.pl | Szczegóły

Neurobiologia, psychologia i skoki spadochronowe

Blog prowadzony przez studentke psychologii jednocześnie uprawiającą skoki spadochronowe. Na blogu publikowane są artykuły napisane na podstawie wiarygodnych źródeł, na rózne tematy związane z psychologią, neurobiologią i skokami spadochronowymi. Strona jest skierowana do osób, które interesują się naukami z pogranicza biologii i psychologii lub skaczą ze spadochronem. Osoby, które dopiero chcą zacząc przygodę ze skokami też znajdą na blogu coś dla siebie. Strona jest prywatna, niekomercyjna, bez żadnych reklam, prowadzona w ramach hobby i skierowana do innych hobbystów.

neuroskoki.info | Szczegóły

Kupony rabatowe

Qpony.pl to aplikacja mobilna w której znajdziesz wszystkie kody rabatowe, kupony i gazetki promocyjne - wszystko w jednym miejscu! Już nie musisz gromadzić dziesiątek gazetek w swoim domu - teraz wszystko znajdziesz w swoim telefonie, w jednej aplikacji. Oprócz tego na stronie www.qpony.pl znajdziesz także webową wersję wszystkich dostępnych na rynku promocji. Już nie musisz przeszukiwac czeluści internetu w poszukiwaniu okazji - wszystko co warte uwagi znajdziesz na Qpony.pl! Serdecznie zapraszamy!

www.qpony.pl | Szczegóły

Serwis IT - usł‚ugi informatyczne

Firma Serwis IT z Zabrza zajmuje się obsługą informatyczną firm i osób prywatnych. Działamy w zakresie doradztwa, sprzedaży, konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego, sieciowego oraz serwerowego. Zajmujemy się planowaniem, wdrażaniem i administracją sieci przewodowych i bezprzewodowych włączając w to także sieci VoIP. Sprzedajemy licencje na oprogramowanie antywirusowe i programy wspomagające prowadzenie firm. Można u nas także wyrobić podpis elektroniczny.

serwis-it24.pl | Szczegóły

Legalna praca w Niemczech- Opieka nad osobą starszą

Novum Carrer to firma delegująca polskich opiekunów i opiekunki osób starszych do Niemiec. Z nami znajdziesz legalne zatrudnienie! Zapewniamy umowę o pracę, odprowadzanie składek ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia oraz transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.

www.novumcarrer.pl | Szczegóły

Przepisy wegetariańskie

Blog o tematyce lifestyle pisany przez studentkę pierwszego roku studiów międzywydziałowych na UAMie. Stąd garść praktycznych informacji o studiach MISH w Poznaniu, historii rodem z uczelni, nowinek o wydarzeniach organizowanych przez MISH UAM i naukowych dylematów. Dodatkowo, w dziale Gastro znaleźć można przepisy wegetariańskie na tani obiad czy ciekawą kolację. Oprócz tego autorka raczy blogosferę znalezionymi w sieci inspirującymi zdjęciami, obrazami i filmami, recenzuje eventy organizowane w Poznaniu i publikuje własne fotograficzne próby.

stylelife.pl | Szczegóły