Najnowsze strony:

Hale przemysłowe

Nowoczesne hale przemysłowe na sprzedaż lub wynajem, w najlepszych lokalizacjach na obszarze całego kraju, oferuje Biuro Nieruchomości Jartom. Hale i magazyny w najwyższym standardzie bezpieczeństwa i używania, do wszelkiego sposobu wykorzystania. Oferujemy hale wysokiego składowania, hale umożliwiające magazynowanie, konfekcjonowanie, hale produkcyjne, magazyny z obsługą czy centra dystrybucyjne. Fachowe doradztwo, wycena, pośrednictwo.

www.hale.net.pl | Szczegóły

Domy Poznań

W ciągu ostatnich lat poznańska firma HAUSNER reguralnie się rozwija. Na samym początku prowadziła biuro obrotu nieruchomościami. Z czasem do działań takich jak sprzedaż czy wynajem mieszkań doszły prace powiązane z projektowaniem jak i wykonawstwem budynków mieszkalnych oraz usługowych. Firma HAUSNER posiada własną hurtownie materiałów budowlanych w Poznaniu, dzięki której Klienci mają zapewnione konkurencyjne ceny jak i łatwy dostęp do materiałów budowlanych.

www.hausner.pl | Szczegóły

Tylkobezposrednio.pl - wynajmij mieszkanie bezpośrednio

Masz już dość żmudnych i długotrwałych przeszukiwań portali nieruchomości w celu znalezienia idealnego mieszkania do wynajęcia? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. U nas przeglądniesz ogłoszenia wynajmu mieszkań zamieszczanych przez właścicieli. Nie musisz już odwiedzać kilkudziesięciu portali. Wchodzisz i przeglądasz tylko interesujące Ciebie ogłoszenia. Z nami znajdziesz mieszkanie w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań i wiele innych. Zapraszamy i życzymy udanych transakcji.

tylkobezposrednio.pl | Szczegóły

Mieszkania Bydgoszcz

BRN to serwis zawierający ogłoszenia sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, działek oraz obiektów. W serwisie znajdują się oferty bezpośrednio od deweloperów oraz biur nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. W dziale finansowym znajdziesz narzędzia do wyliczenia zdolności kredytowej oraz wysokości rat. Każdego dnia w serwisie dodawanych jest kilkadziesiąt nowych ofert. Osoby prywatne mogą dodać ogłoszenie zupełnie za darmo. Zapraszamy do codziennych odwiedzin.

www.brn.pl | Szczegóły