4 Strony skojarzone z tym słowem kluczowym. :

noclegiKwatery prywatne w Wetlinie

Noclegi w miejscowości Wetlina połozonej w sercu Bieszczadów Wysokich. Wetlina usytuowana jest w dolinie rzeki Wetlinka, u stóp masywu Połoniny Wetlińskiej. Miejscowość ta jest idealnym punktem wypadowym na główne bieszczadzkie szlaki. Nasz dom znajduje się w samym centrum Wetliny, nad malowniczym zakolem Wetlinki. Panująca ty cisza i spokój idealnie wspomagają proces wypoczynku i regeneracji sił. Nasi goście mają do wyboru trzy dwuosobowe pokoje z łazienkami. W każdym pokoju dostępny jest telewizor z pakietem telewizji cyfrowej, lodówka, czajnik oraz zastawa stołowa.

www.wetlina.netiz.pl | Szczegóły

Domki letniskowe Zakopane

Potrzebne niewiarygodnie tanie noclegi – Zakopane i okolice? Zapoznaj się z ofertą spółki Apart-House s.c. ekskluzywne apartamenty w letniskowych chatach góralskich – Zakopane. Do dyspozycji zamieszkałych w tradycyjnych góralskich chatach gości oddajemy kominek, sypialnie z miejscami dla maksymalnie ośmiu urlopowiczów, dwie łazienki, jacuzzi. Kolejne udogodnienia na czas noclegu w ekskluzywnych domków letniskowych w Zakopanem zawierają w sobie miejsce do urządzenia grilla, bezpłatny parking strzeżony, szybki Internet Wi-Fi oraz sposobność wypożyczenia rowerów dla dorosłych oraz dla dzieci – wszystkie te udogodnienia całkowicie za darmo. Apart-House zachęca odbiorców do umawiania terminu urlopu w góralskich chatach w Zakopanem – wolne miejsca zarówno w sierpniu, a także przez okrągły rok.

www.goralskie-domki.com.pl | Szczegóły

Studencka Baza Noclegowa

Serwis SBN przedstawia listę tanich noclegów w Beskidach, Chatek Studenckich i Baz Namiotowych, obiektów prowadzonych przez Kluby i Koła Studenckie czy różne stowarzyszenia, jaki i będące w rękach prywatnych. Korzystając z tego serwisu znajdziesz sposób na wielodniową wędrówkę po górach, bez ponoszenia nadmiernych kosztów za noclegi. Zawiera galerię zdjęć, z fotkami Baz Namiotowych i Chatek Studenckich oraz podobnymi obiektami na terenie Czech i Słowacji. Dział traktujący o zwyczajach jakie panują w obiektach studenckich. Poza danymi kontaktowymi i opisami obiektów, strona oferuje również opisy okolic, propozycje wycieczek, i tras wędrówek między poszczególnymi obiektami.

www.chatki.com.pl | Szczegóły

Tanie noclegi

Szukasz pewnej i taniej kwatery? Bez względu na to gdzie chcesz wybrać się na wakacje, w serwisie noclegowym eNOCLEGI.biz znajdziesz tą jedyna, którą specjalnie wybraliśmy dla osób, które szukają atrakcyjnej oferty noclegowej w na terenie polski. Oferowane obiekty zastałe przez nas specjalnie wyselekcjonowane pod względem atrakcyjności obiektu oraz oferowanej ceny. Jeżeli szukasz taniej i pewnej kwatery w górach, nad morzem, a nie masz pewności, która oferta jest atrakcyjna – odwiedź nasz portal, a przekonasz się jak szybko znajdziesz interesujący Cię nocleg

www.enoclegi.biz | Szczegóły