Najnowsze strony:

Hurtownia ogrodnicza

Hurtownia ogrodnicza Internas oferuje Państwu cały asortyment związany z ogrodnictwem. Począwszy od nasion, nawozów, traw, krzewów, drzewek owocowych i egzotycznych, a skończywszy na meblach ogrodowych, urządzeniach i maszynach do ogrodu, basenach i szambach. Zapraszamy do Siechnic, bo tam mieści się nasza siedziba i hurtownia.

www.internas.pl | Szczegóły

Projektowanie ogrodów Warszawa

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów na terenie Warszawa i Kazimierza Dolnego. Prace wykonujemy zgodnie ze preferencjami naszych klientów. Staramy się je dostosować do charakteru budynków, oraz terenów sąsiadujących. Dążymy do tego aby ogród był bezobsługowy tzn. aby jego konserwacja była możliwie mało czasochłonna. Stosujemy tylko sprawdzony i najwyższej jakości materiał szkółkarski. Rzetelna obsługa i najlepszy sprzęt ogrodniczy zapewnią profesjonalne, zgodne ze sztuką ogrodniczą wykonanie zamówienia.

www.oazaogrody.pl | Szczegóły

Sprzęt ogrodniczny

Firma Fungi-Chem specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu szeroko pojętego ogrodnictwa. Posiadamy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów takich jak nawozy, środki ochrony roślin, narzędzia oraz akcesoria ogrodnicze. Staramy się systematycznie rozszerzać naszą ofertę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie pozwala nam pomagać nawet najbardziej wymagającym klientom. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z zakresem naszej działalności. Oferujemy rabaty oraz okresowe promocje.

www.fungichem.pl | Szczegóły