Najnowsze strony:

Oprogramowanie fakturujące

Interesuje Cie nowoczesny, ciągle udoskonalany program do faktur który jednocześnie jest łatwy w obsłudze? Zapoznaj się z naszym Asystentem Faktura. Na naszej stronie dostajesz opcje bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania naszego oprogramowania przez 30 dni. Tam też znajdziesz filmy instruktażowe które pozwolą Ci szybko rozpocząć prace z Asystentem.

program-do-fakturowania.pl | Szczegóły

Programy dla firm VBS

W czasach gdy przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej zinformatyzowane praktycznie wszyscy potrzebują dobrego oprogramowania do prowadzenia biznesu. Asystent - jest to seria programów do kompleksowej obsługi firmy. Znajdą tam Państwo między innymi programy fakturujące czy CRM. Proponujemy zapoznanie się z naszymi rozwiązaniami podczas oferowanego przez nas darmowego, niezobowiązującego testu przez 30 dni.

vbs.com.pl | Szczegóły

Rivasoft.pl - sklep z oprogramowaniem

Sklep internetowy z oprogramowaniem. Największy wybór programów w niskiej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów Adobe, Corel, Microsoft, Sony Vegas, Quark. Oferujemy programy dla firm, do użytku domowego, oraz oprogramowanie w wersjach edukacyjnych. Zapewniamy szybką i pewną dostawę na terenie całej Polski.

www.rivasoft.pl | Szczegóły

Intranet

Content Management System - jest to program lub ich zespół, mający umożliwić wprowadzanie i aktualizację treści w serwisach internetowych. Szczegóły dotyczące CMS Edito można zanieść na stronie edito.pl. Jako ważne wyróżnienie CMS Edito można podać rozdzielenie treści od grafiki. System zarządzania treścią Edito jest systemem modułowym, a to umożliwia dostosowanie indywidualnych cech w zależności od potrzeb każdego klienta. CMS Edito ze względu na doświadczenie ekspertów pracujących nad jego dalszym ulepszaniem może posłużyć Państwu jako proste w obsłudze narzędzie do aktualizowania treści na witrynie internetowej. System Edito pozwala także na stosowanie swoich funkcji w przypadku rozwiązań typu e-commerce, e-learning czy do wdrażania intranetów.

www.edito.pl | Szczegóły