Najnowsze strony:

Imprezy VIP

Centrum Promocyjne AMB Polska zaprasza do skorzystania z bogatej oferty świadczonych usług - zajmujemy się organizacja imprez firmowych, tematycznych, integracyjnych, plenerowych, organizujemy również otwarcia salonów samochodowych, centrów handlowych, imprezy dla vipów, imprezy dla dzieci oraz inne eventy. Organizowane przez nas imprezy na długo pozostają w pamięci.

www.amb-polska.pl | Szczegóły

Organizacja imprez Poznań

Zapewniamy profesjonalne rozwiązania w zakresie organizacji imprez dla firm na terenie Poznania i całej Polski. Jesteśmy agencją artystyczną z wielkim doświadczeniem. Oferujemy kontakty wśród sław kabaretu oraz estrady. Proponujemy wszelkiego rodzaju imprezy: bale, bankiety i inne. Oferujemy imprezy integracyjne i firmowe organizowane według pomysłu klienta. Oferujemy rejsy, spływy pontonem i inne. Oferujemy interesujące i dopracowane eventy dla małych i dużych firm. Polecamy usługi kabaretu na wysokim poziomie artystycznym, oferującego inteligentne i wyważone aluzje do świata polityki i kultury oraz zręczne parodie znanych osób. Oferujemy szeroki wachlarz zespołów muzycznych na każdą okazję.

www.wachowiak.poznan.pl | Szczegóły

Firma cateringowa Kraków

Szara Gęś Catering jest firmą zajmującą się organizacją imprez cateringowych, w województwie małopolskim. Każde menu jest przygotowywane z myślą o danym wydarzeniu, tak aby smak oraz charakter potraw komponował się z atmosferą przedsięwzięcia. Działamy już od 2010r zaufało nam już wiele firm, jak i osób prywatnych, zaufaj i ty! Zapraszamy do kontaktu.

szarages.org | Szczegóły

Ślub za granicą

Organizowanie ślubów to pasja Emerald Wedding Planners. Każdą uroczystość traktujemy wyjątkowo i sprawimy, by Wasz szczególny dzień był niezapomniany i taki, jak sobie wymarzyliście. Mamy duże doświadczenie w organizacji ślubów za granicą - niezależnie, czy wybraliście sobie huczny bal w Nowym Jorku, czy cichą uroczystość na Majorce, my wszystko dla was zorganizujemy.

emeraldweddingplanners.pl | Szczegóły