Najnowsze strony:

Watman oświetlacze led żarówki ledowe gu10 rgb

Sklep internetowy Watman oferuje swoim klientom profesjonalne oświetlenie LED, w tym przede wszystkim oświetlacze (naświetlacze) LED, które w sposób idealny zastępują oświetlacze metalohalogen lub halogen, pobierając przy tym nawet 80% mniej energii. Rozwiązanie to stosuje się do oświetlenia banerów, bilbordów, reklam, parkingów i placów. W ofercie sklepu znajdują się również żarówki ledowe, wykonane w technologii cob, smd oraz high power, zapewniające bardzo mocne światło o przyjemnej barwie. Klienci nie muszą wymieniać opraw, aby je zastosować, ponieważ wszystkie żarówki w sklepie są zaopatrzone w takie trzonki, jak gu10, mr16, e27, e14, mr11, gu53 oraz g9. Ciekawą pozycją w sklepie są również żarówki i taśmy rgb, które, sterowane pilotem, świecą dowolną barwą światła. Stosuje się je do dekoracji wnętrz oraz iluminacji budynków.

sklep.watman.pl | Szczegóły

Żarówkowo

Żarówkowo to sklep oferujący lampy pełnospektralne do Twojego domu czy miejsca pracy. Światło pełnospektralne jakie emitują żarówki Viva-lite, jest w 96% zbliżone do naturalnego światła słońca, a jak powszechnie wiadomo światło słoneczne jest najbardziej optymalne i zdrowe dla nas i naszego wzroku. Bez dostępu do światła słonecznego, nie moglibyśmy przeżyć. Nasz nowoczesny tryb życia sprawia niestety, że w świetle naturalnym spędzamy coraz mniej czasu. Rozwiązaniem stają się więc żarówki o pełnym spektrum, które imitując słońce zapewniają nam dostęp do niezbędnego światła.

zarowkowo.pl | Szczegóły

Stylowe żyrandole

Strona internetowa http://www.zyrandol.pl zawiera ogromny wybór opraw oświetleniowych z mosiądzu. Znajdziecie tu Państwo lampy, żyrandole i kinkiety z odlewów mosiężnych. Świeczniki mosiężne, lampy naftowe, lampy podłogowe, lampki gabinetowe, zacheuszki, lampki wieczne i inne wyrobu z mosiądzu. Z uwagi na to, że trafiacie Państwo bezpośrednio do producenta, można tu zakupić wyrób gotowy jak również zrealizować własne pomysły co do oświetlenia. Ofertę dedykujemy dla sklepów, hoteli, urzędów, kościołów a także dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do odwiedzin i do zakupów.

www.zyrandol.pl | Szczegóły