5 Strony skojarzone z tym słowem kluczowym. :

PoznańBiura rachunkowe Poznań

Biura rachunkowe z Poznania oferują różnorodne usługi, nasza propozycja jest kompleksowa. BIURO RACHUNKOWE obsługuje np. dzielnicę Grunwald, pisze skargi do WSA, skargi kasacyjne do NSA, reprezentujemy podatników w trakcie rozpraw. Zajmujemy się kwestiami dotyczącymi podatków na terenie Poznania i nie tylko. Projektujemy umowy i statuty, wewnątrzzakładowe akty prawne. Ułatwiamy wybranie formy prowadzenia działalności, dokonujemy analizy transakcji.

www.kancelariarb.com.pl | Szczegóły

Żłobek Komorniki

Różnego typu wydarzenia życiowe powodują, iż opiekunowie muszą skorzystać ze świadczeń jakie oferuje żłobek. Decyzja o wyborze żłobka dla swojego malucha bądź też maluchów to ważna decyzja. Każdy rodzic pragnie by jego dziećmi zajmowały się kompetentne osoby, a sam żłobek był całkowicie bezpiecznym miejscem dla najmłodszych. Ma tego świadomość grupa specjalistów, która prowadzi Zielony Groszek – żłobek Luboń. Żłobek ten prezentuje kompleksową propozycję ofertową dla rodziców jak i ich dzieci z Lubonia, Komornik, Mosiny lub Poznania Górczyna. W zakresie oferty żłobka, oprócz najlepszej opieki nad maluchami, organizowane są również różne zajęcia, wspierające rozwój dziecka.

www.zielony-groszek.com.pl | Szczegóły

Organizacja imprez Poznań

Zapewniamy profesjonalne rozwiązania w zakresie organizacji imprez dla firm na terenie Poznania i całej Polski. Jesteśmy agencją artystyczną z wielkim doświadczeniem. Oferujemy kontakty wśród sław kabaretu oraz estrady. Proponujemy wszelkiego rodzaju imprezy: bale, bankiety i inne. Oferujemy imprezy integracyjne i firmowe organizowane według pomysłu klienta. Oferujemy rejsy, spływy pontonem i inne. Oferujemy interesujące i dopracowane eventy dla małych i dużych firm. Polecamy usługi kabaretu na wysokim poziomie artystycznym, oferującego inteligentne i wyważone aluzje do świata polityki i kultury oraz zręczne parodie znanych osób. Oferujemy szeroki wachlarz zespołów muzycznych na każdą okazję.

www.wachowiak.poznan.pl | Szczegóły

Biuro rachunkowe Poznań Grunwald

Jednymi z szeregu zagadnień, z jakimi muszą zmierzyć się nowopowstałe przedsiębiorstwa, należy m.in. kwestia wyboru formy opodatkowania. Mniejsze firmy mogą wybrać ryczałt albo książkę przychodów i rozchodów. Która z metod zapewni niższy podatek dochodowy? Jeśli masz czas i odpowiednią wiedzę, możesz samodzielnie rozwiązywać tego typu problemy. Ale nawet w takiej sytuacji możesz zapytać specjalistę. Najlepszą odpowiedź udzieli z pewnością licencjonowany doradca podatkowy. Zapraszamy do naszego biura księgowego a także do przeczytania naszej oferty doradztwa podatkowego oraz prowadzenia księgowości dla firm. Dołącz do naszych klientów.

www.pit.poznan.pl | Szczegóły

Implanty Poznań

Gabinet dentystyczny Allecou Dent rozpoczął swoją działalność ponad czterdzieści lat temu w Poznaniu. Od tamtej pory funkcjonuje bezustannie, zapewniając swoim klientom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Gabinet Allecou Dent jest zadbany i urządzony w nowoczesne przybory dentystyczne. W zakres oferty ośrodka stomatologicznego wchodzi: stomatologia estetyczna, implanty, protetyka, stomatologia dziecięca. Jeśli zainteresowany jesteś ofertą Allecou Dent zatelefonuj lub zarezerwuj wizytę przez stronę www.

www.allecoudent.pl | Szczegóły