Najnowsze strony:

Nauka rysunku

Zapraszamy wszystkich Państwa do naszego Salwatorskiego studio artystycznego w którym możecie pogłębić własną wiedzę odnośnie rysowania. Dzięki zajęciom plastycznym prowadzonym w naszej firmie, przyswoisz nowe zaskakujące techniki rysowania oraz spotkasz innych miłośników sztuki podobnych do Ciebie! Kurs malowania idealny jest przede wszystkim dla osób, które wybierają się na studia wyższe ASP. Nasza placówka jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty nauki rysowania, dzięki czemu już wkrótce zaczniesz biegle posługiwać się ołó

www.rysunek.edu.pl | Szczegóły

Kurs barmański Kraków

Krakowska Szkoła Restauratorów. Kurs obejmuje łącznie 30 godzin szkolenia teoretycznego i praktycznego. Program nauczania oparty jest na założeniach szkoleniowych kursów barmańskich I-go stopnia. Zajęcia teoretyczne rozpoczynają się codziennie o 9.00 i trwają do 13.00–14.00. Obejmują tematykę podaną w ramowym programie kursu i są poparte prezentacjami multimedialnymi. Zajęcia prowadzone są w różnych zaprzyjaźnionych i spełniających pewne wymogi lokalach oraz szkołach gastronomicznych na terenie całej Polski.

ksr.net.pl | Szczegóły

BHP Strefa

Bezpieczna Strefa to przedsiębiorstwo świadczące profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia BHP dla pracodawców, szkolenia BHP online i usługi BHP, zarządzanie kadrami oraz kurs pierwszej pomocy. Bezpieczna Strefa to także usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska oraz pomiary środowiskowe. Uprzejmie zapraszamy do poznania całej propozycji szkoleniowej firmy na stronie internetowej.

www.bhpstrefa.pl | Szczegóły