Najnowsze strony:

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Collegium Balticum to jedna z największych w Szczecinie niepublicznych uczelni wyższych. Nasi absolwenci realizują sukcesy we wszystkich właściwie dziedzinach życia i z chęcią przysyłają do nas również swoje dzieci oraz znajomych. Wykorzystujemy najnowsze metody nauczania, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni rutynowymi, przestarzałymi programami, jakich używają uczelnie publiczne. Miło nam zaprosić do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz do osobistego kontaktu z nami przez e-mail, telefon bądź w siedzibie uczelni. Zapraszamy.

www.cb.szczecin.pl | Szczegóły

Kursy komputerowe Szczecin

Maius College w Szczecinie z przyjemnością zaprasza na szkolenia roczne i dwuletnie w ramach studium policealnego. Nasza uczelnia zapewnia wszystkie świadczenia oraz zniżki, jakie zapewniają uczelnie państwowe. Oferujemy całkowity zakres kierunków studiów, kończących się certyfikatem honorowanym ogólnie przez pracodawców w naszym kraju oraz za granicą. Oferujemy tak wartościowe obecnie kierunki jak technik rachunkowości oraz informatyki i mnóstwo innych, których nie sposób odszukać na studiach państwowych. Zapraszamy do zasięgnięcia większej ilości informacji z naszej witryny internetowej jak również do kontaktu z nami przez telefon, e-mail albo osobiście.

maius.pl | Szczegóły

Uczelnie wyższe w Polsce

Witamy serdecznie w serwisie online. Nasza oferta – ranking uczelni wyższych kierowana jest przede wszystkim do abiturientów. Kompleksowa zawartość obejmują działy odnoszące się do egzaminów, informacji jakie studia zagwarantują satysfakcjonującą pracę, życia akademickiego bądź rozmaitych innych spraw związanych z uczelniami wyższymi. Przedstawiamy nastolatkom przyszłościowe kierunki studiów, takie jak studia medyczne oraz biotechnologiczne, filologia angielska lub germańska czy akademia sztuk pięknych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną w Internecie.

www.opinieouczelniach.pl | Szczegóły