Najnowsze strony:

Pranie dywanów Szczecin

Extra clean - firma sprzątająca oferuje rozmaite usługi związanie ze sprzątaniem. Oprócz powszechnych usług sprzątania domów, mieszkań czy biur, firma oferuje: pranie dywanów, mycie okien, czy opiekę nad grobami. Sprzątami po wszelkiego typu imprezach, możemy skosić Twój trawnik, a nawet umyjemy kostkę brukową. Stosujemy wysokiej jakości środki czyszczące.

extra-clean.pl | Szczegóły

Szkolenia BHP Kraków

Zachęcamy gorąco wszystkich do zaznajomienia się z propozycji firmy sprzątającej DDDCzystość. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług sprzątających. Oferujemy na przykład usługi dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Dodatkową usługą jest odnawianie podłóg. Specjalizujemy się również w szkoleniach BHP. Przedsiębiorstwo DDDCzystość świadczy swoje usługi w granicach miasta Krakowa. Nasza firma mieści się na ulicy Suchej 6a, 30-601 Kraków. Uprzejmie zachęcamy do skontaktowania się z nami! Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia! Zapraszamy!

www.dddczystosc.pl | Szczegóły

Monatż anten Gostyń

Montaż anten satelitarnych Gostyń. Korzystam z profesjonalnych urządzeń pomiarowych do ustawienia sygnału, dzięki czemu zapewniam bardzo wysoką jakość odbieranego sygnału. W mojej ofercie znajdują się też urządzenia do montażu wiodących firm gwarantujących niezawodność działania urządzeń przez długie lata.

www.hubertszulc.pl | Szczegóły

Sprzątanie - Warszawa

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która wykonuje sprzątanie na terenie Warszawy i okolic to warto zainteresować się ofertą firmy Multiserwis. Jest to firma o rodzinnych korzeniach, od lat specjalizująca się w sprzątaniu małych i dużych powierzchni. Firma ta z łatwością wykona sprzątanie mieszkania czy biura, jak i dużego magazynu czy też osiedla. Na dostępnej stronie www znajdą Państwo wszelkie szczegóły związane z działalnością firmy Multiserwis.

www.multiserwis.com.pl | Szczegóły

Profesjonalna regeneracja alternatorów i rozruszni

Firma Elektromechanika Pojazdowa została założona w roku 1977 przez doświadczonego elektromechanika Edmunda Suskiego. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się przy ul. Słowikowskiego w Raszynie, obecnie mieści się przy Al. Krakowskiej 113A, obok salonu Peugeota. Całą swą wiedzę i doświadczenie nieżyjący już założyciel przekazał swemu zięciowi. Wykonywane usługi doceniane są przez współpracujące z nami ASO FIAT, ASO CITROEN, ASO PEUGEOT, ASO OPEL, oraz wiele innych warsztatów znajdujących się w Warszawie oraz jej okolicach. Z usług korzystają także indywidualni klienci z Warszawy i okolic, oraz podróżujący kierowcy. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy wstanie obsługiwać samochody o wysokości do 3,6 m.

www.autoelektryk.waw.pl | Szczegóły

Raport oddziaływania na środowisko

Weryfikowaniem oddziaływania konkretnego projektu na środowisko zajmuje się wykwalifikowany zespół przedsiębiorstwa SGS EKO-PROJEKT. W firmowym laboratorium realizowane są kompleksowe badania (np. analiza wody, środowisko pracy, badanie ścieków). Rezultaty pomiarów dostępne w sieci. Ocena oddziaływania na środowisko pozwala na m.in. bez trudności rozpocząć inwestycję. Szczegóły dotyczące certyfikatu jakości można przeczytać na firmowej stronie www. SGS ma kilka laboratoriów usytuowanych w różnych miejscach Polski – zapraszamy do zaznajomienia się z ich spisem!

www.analizysrodowiska.pl | Szczegóły

Wolne pojazdy i ładunki -t ransport

Zarówno producenci, handlowcy jak i przewoźnicy męczą się ze zdobyciem klienta szukając partnera starym sposobem. Tymczasem giełdy transportowe, które powstały i funkcjonują w internecie zbierają na swych stronach szereg ofert i propozycji współpracy. Dostęp do nich jest ciągły, prosty i nieograniczony. Korzystać może każdy niezależnie od tego jak często ma coś do przewiezienia i jak często poszukuje wolnego ładunki. Wolne pojazdy stojące na postoju lub wracające bez załadunku w każdej chwili mogą poszukać oferty spełniającej wymogi. Podobnie wolne ładunki, które muszą dotrzeć w konkretne miejsce mogą odnaleźć ofertę i wykorzystać albo kurs powrotny albo korzystną ofertę cenową bądź po prostu transport bliski miejscu przeznaczenia.

www.espedytor.pl | Szczegóły

Wynajem Aut Rzeszów

Przedsiębiorstwo Mago zajmuje się wynajmem samochodów w Rzeszowie jak również okolicach. Nasza kompleksowa oferta zawiera szeroki wachlarz samochodów nie tylko osobowych ale także dostawczych. Dysponujemy samochodami wielu solidnych marek, które zapewniają bardzo duży komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz niezawodność. Posiadane przez nas samochody wyposażone są w ABS, poduszki powietrzne, klimatyzację jak również inne udogodnienia. Firma Mago istnieje na rynku od wielu lat, z tego względu jesteśmy sprawdzonym i pewnym partnerem biznesowym, któremu warto zaufać. Zapoznaj się z całościową ofertą naszej firmy na stronie internetowej.

www.auta-rzeszow.pl | Szczegóły

Mediator sądowy

Mało osób zdaje sobie sprawę, jak bardzo wykorzystanie usług mediatora sądowego przyspiesza procesy i podpisywanie ugody. Zamiast czekać latami na decyzję sądu i kolejne odwołania, najlepiej udać się do mediatora Roberta Rudzińskiego, który zapewni wam odpowiedni poziom obsługi oraz zapewni waszym mediacjom gospodarczym szybkie rozwiązanie.

rudzinscymediator.pl | Szczegóły

Fumigacja

Produkty naturalne cieszą się ostatnio rosnącą popularnością, dlatego też wyroby naszego zakładu zielarskiego interesują coraz większe grono nabywców. Wykorzystanie składników ziołowych daje nam szansę zaoferować produkty skuteczne i bezpieczne, dzięki którym można poprawić zdrowie czy pielęgnować urodę. Herbapol funkcjonuje już ponad 140 lat, co pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie, które dziś zapewnia najwyższą jakość tworzonych wyrobów. Sprzedajemy różnorodne suplementy diety, doskonałe kosmetyki, a także oferujemy sprawdzone usługi, takie jak fumigacja czy pakowanie.

herbapol.poznan.pl | Szczegóły